Zaproszenie na Cross Duathlon

Jeżeli nie tylko rower jest twoja odskocznią od codzienności, ale także biegasz to zapraszamy we wrześniu na Cross Duathlon Duszniki-Zdrój. Zawody odbędą się 22 września 2018 w Dusznikach-Zdroju. Będzie to druga tego typu impreza, w ubiegłym roku organizowaliśmy zawody w Polanicy-Zdroju pod nazwą Cross Duathlon Hotel Polanica. Czekają na Was 2 dystanse:
- MINI bieg 3,5 km - rower 10 km - bieg 3,5 km
- MEGA bieg 10,5 km - rower 32 km - bieg 3,5 km
oraz SZTAFETA 2-osobowa (jedna osoba biegnie, druga jedzie na rowerze).
Na uczestników poza nagrodami finansowymi za czołowe miejsca czeka na Was wiele nagród rzeczowych, głównie vouchery pobytowe okolicznych hoteli i pensjonatów. Udział w zawodach to świetna okazja na spędzenie weekendu w Dusznikach-Zdroju - znanym górskim uzdrowisku Kotliny Kłodzkiej u podnóża Zieleńca w Górach Orlickich. Zapraszamy na stronę: www.duathlonduszniki.pl

Uruchomienie zapisów

Zapisy dostępne są na stronie https://www.t2w.pl/zapisy/3

W tym roku zapraszamy także zawodników z licencją, którzy będą chcieli powalczyć o tytuł Mistrza/Mistrzyni Dolnego Śląska w Maratonie MTB, nasz wyścig został wpisany do oficjalnego kalendarza DZKol.

Zaproszenie na zawody w roku 2018

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku spotkamy się już na 11 edycji Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska w Maratonie MTB. Zapraszamy 29 lipca 2018 (niedziela) do Zieleńca. W tym roku przygotowaliśmy nową trasę zarówno MINI jak i MEGA. Trasa MINI pozbawiona jest trudności technicznych, jest do pokonania przez każdego rowerzystę. Trasa MEGA bardziej wymagającą, dwukrotny wjazd na Orlicę wymaga bardzo dobrej kondycji, a niektóre odcinki zjazdowe techniki jazdy po górach. Zapraszamy do zapoznania się z opisami tras: MINI i MEGA.

Sportowe wydarzenie roku 2017

Nasze zawody zostały nominowane w kategorii „Sportowe wydarzenie roku 2017“ w konkursie Dusznickie Olimpy Sportu. Walczyliśmy o laur w doborowym towarzystwie: nominowano także Rajd Dolnośląski oraz Otwarte Mistrzostwa Europy w Biathlonie. Podczas gali 15 listopada 2017 kapituła przyznała główną nagrodę współorganizatorom Mistrzostw Europy – Polskiemu Związkowi Biathlonu, któremu gratulujemu zwycięstwa. Dziękujemy wszystkim, którzy nas docenili i tym, którzy co roku towarzyszą nam w Zieleńcu. Więcej o Dusznickich Olimpach Sportu: http://duszniki.pl/dusznickie-olimpy-sportu-podsumowanie